Jonathan Howkins

POZNAJTE JONATHANA, NÁŠHO LEKTORA

Niečo o mne

Rodený angličan ktorý má viac ako pätnásťročnú skúsenosť s učením angličtiny na všetkých úrovniach. Bol riaditeľom detskej školy pri akadémii vzdelávania v Bratislave a tieto skúsenosti využíva v našej jazykovej škole.

Na školách s ktorými akadémia spolupracuje učí adolescentov a deti. Do učenia zavádza nové metódy a sústreďuje sa hlavne na to, aby už aj najmenšie deti dokázali angličtinu aktívne reprodukovať a produkovať. Jon má skúsenosti ako skúšajúci pre Cambridge Young Learners test. Učí tiež dospelých na všetkých úrovniach ako aj firemnú angličtinu a konverzáciu. Je schopný pripraviť žiakov a študentov na rozličné skúšky ako FCE, maturitu z angličtiny ako aj vstupné testy na zahraničné univerzity.

Jonathan as narodil v Orpingtone pri Londýne a študoval pôvodne Sociológiu a psychológiu. Neskôr si doplnil kvalifikáciu na učenie angličtiny ako cudzieho jazyka štúdiom v Anglicku.

Angličtinu učil najskôr v Indii a v rámci štúdia v Londýne. Od roku 2005 učí angličtinu na Slovensku. 4 roky pracoval ako vedúci detskej anglickej jazykovej školy pri Akadémii vzdelávania v Bratislave a nejaký čas pre International house v Bratislave. Učí takisto jednotlivcov na rozličných úrovniach, konverzačnú angličtinu a angličtinu vo firmách.

Napíšte mi ...

  Prepíšte prosím overovací kód
  captcha

  ``Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn.``

  Benjamin Franklin

  Náš cieľ

  Našou snahou je vytvoriť v žiakoch pozitívny vzťah k anlickému jazyku, zlepšiť ich existujúcu úroveň. Snažíme sa k učeniu pristupovať s energiou a tvorivo, využívame moderné vyučovacie metódy interaktívneho charakteru a individuálny prístup. Sústreďujeme sa na všetky aspekty jazyka. V menšej miere na gramatiku a písanie ale v prevažujúcej miere na rozprávanie, počúvanie, porozumenie a simuláciu skutočných situácií.

  Kontaktujte nás

   Overenie anti-spam