Online Kurzy

Online štúdium angličtiny


Deprecated: Function get_row_css_class is deprecated since version 4.2 (will be removed in 6.0) with no alternative available. in /data/6/d/6dd683ae-9f6a-4e5a-8ebd-25660758470f/sdla.sk/web/wp-includes/functions.php on line 6078

Online štúdium angličtiny

Naša škola ponúka aj virtuálne online hodiny angličtiny v pohodlí vášho domova pre malé maximálne 5 členné skupiny. Po vypracovaní vstupného testu, ktorý urobíte elektronicky vás zaradíme do príslušnej skupiny vašej úrovne.

 

Učitelia, ktorí učia online sú skúsení vo vyučovaní angličtiny a zdatní v používaní online technológií. Aj cez obrazovku je možná interakcia s ostatnými študentami a učiteľom a zdieľanie aktivít. Hlavnou výhodou je popritom samozrejme možnosť pracovať z domu alebo iného miesta s pripojením a úspora času, ktorého by ste inak venovali cestovaniu.

 

V prípade, že ste začiatočník budete mať hodinu so slovenským učieľom samozrejme s profesionálnou znalosťou angličtiny. Toto vám ponúkne možnosť podpory, pridaného pocitu bezpečia a ľahšie prekonanie prípadného strachu na začiatku. Všetky ostatné úrovne sú vedené“ native speakrom“. Aj online hodiny ponúkajú všetky druhy aktivít ako zdieľanie dokumenov a prácu s textom, pracovné listy, videá s otázkami, počúvanie s porozumením a interaktívnu konverzáciu.

 

Pripravené budú aj aktivity na doma, takže v prípade záujmu možete pracovať na svojom zlepšení aj samostatne. Každý študent dostane priestor na idivuduálne online stretnutie s učiteľom na získanie spätnej väzby na oboch stranách.

Kontaktujte nás

Error: Contact form not found.

Online štúdium angličtiny

81 EUR

9 týždňov, 1 vyučovacia hodina (60 min.) za týždeň

Termín 1.

Cena zahŕňa aj učebný materiál pre prvý termín trvajúci 9 týždňov.

81 EUR

9 týždňov, 1 vyučovacia hodina (60 min.) za týždeň

Termín 2.

Cena zahŕňa aj učebný materiál pre druhý termín trvajúci 9 týždňov.

Kontaktujte nás

Error: Contact form not found.